't Genot van een dagje uit

Ons pannenkoekenrestaurant ’t Genot is te vinden in Vierlingsbeek aan de Spoorstraat 49. Vierlingsbeek ligt op enkele honderden meters van rivier de Maas. Het is een plaats in de gemeente Boxmeer, provincie Noord-Brabant, met zo’n 2.600 inwoners. De oorlog van 1940-1944 heeft veel vernield maar gelukkig zijn er nog een aantal historische plekjes en panden bewaard gebleven, zoals de prachtige watermolen. Wandelmogelijkheden zijn er in overvloed in Vierlingsbeek. Naast de diverse knooppuntroutes voert ook de langste langeafstandswandelroute, het Pieterpad, door ons dorp. Daarnaast biedt het nabijgelegen Maasheggengebied diverse wandel, - en fietsmogelijkheden. Een gebied waarin daarnaast voldoende recreatie,- en overnachting aanbod, dagje uit mogelijkheden, voor de toerist of de bewoners van omliggende dorpen.

 

Recreatie,- en dagje uit mogelijkheden voor de (dag) toerist

In de buurt van ons dorp zijn diverse recreatiemogelijkheden te vinden:

Oorlogsmuseum Overloon

Hou je van musea? Op zeven kilometer afstand ligt het dorp Overloon. Hier vind je het Oorlogsmuseum, een museum dat zich blijft vernieuwen. Naar verwachting wordt in september in dit museum zelfs een negentig meter lange en drie meter brede fietsbrug geopend. Het Oorlogsmuseum is straks het enige museum ter wereld waar je doorheen kunt fietsen. In het museumpark ligt de gratis speeltuin Gewoon Buiten die ook voor gehandicapten toegankelijk is. Het is een speelplek met speeltoestellen voor iedereen!
www.oorlogsmuseum.nl

 
Zooparc Overloon

Hou je van dieren? In ZooParc Overloon kun je een avontuurlijk, leuk dagje uit beleven. Als een echte ontdekkingsreiziger verken je de gebieden waar giraffen, apen, tijgers, cheeta’s en vele andere diersoorten leven. Leuk om met uw kinderen te bezoeken, tijdens uw verblijf in onze regio of tijdens een dagje uit.
www.zooparc.nl/

 
 
Ezelgasterij Groeningen

Een middagje vertier? Maak eens een Ezelwandeling in Groeningen, bij de Ezelgasterij. Hier kunt u ook overnachten in een groepsaccomodatie indien u nog langer van de omgeving wil blijven genieten.
www.ezelgasterij.nl/

 
 
Attractiepark Toverland

Hou je van attracties? Op een half uur rijden verwijderd van Vierlingsbeek beleef je een onvergetelijke dag in attractiepark Toverland in Sevenum. Van stoere achtbanen vol actie en spanning tot fantasierijke belevingen voor de allerkleinsten, dat alles vind je in Toverland.
www.toverland.nl

 
 
Theater de Weijer Boxmeer en openluchttheater Overloon

Hou je van theater? Bezoek dan eens het nabije dorp Boxmeer en bekijk de uit agenda van film- & theaterzaal de Weijer in Boxmeer. Liever in de openlucht...dan biedt openluchttheater Overloon de uitkomst. www.deweijer.nl/ | openluchttheateroverloon.nl/

 

Binnenspeeltuin bezoeken

Hou jij van klimmen en klauteren? Brengt het Nederlandse weer even een mindere dag tijdens uw vakantie, dan biedt onze omgeving ook toegang tot diverse binnenspeeltuinen. Kom dan eens naar Ballorug, de binnenspeeltuin in Bergen of bezoek de indoor speeltuin boegafun in Venray.
www.ballorig.nl/ | www.boegafun.nl/

 

 

Aardbeienland

Spelen, ontdekken, puzzelen in aardbeienland. Geloof jij in kabouters. In aardbeienland vind je hen. Voor de allerkleinsten biedt dit themapark in Horst gezellig vertier.
www.aardbeienland.nl/

 
 
 
Golfbanen Bleijenbeek en

De golfbaan in Overloon biedt u mooie uitdagende elementen met verschillende hoogtes. Er zijn vijvers met unieke rotspartijen en zelfs een waterval. Op landgoed Bleijenbeek, vindt u in de kop van Limburg de prachtige groene baan, uniek gelegen in een Nationaal Park. Zowel de beginnende, als ook de gevorderde golfer kan op beide golfbanen terecht om met veel plezier een balletje te slaan.
www.golfbaanoverloon.nl/ |bleijenbeek.nl/

 

 

Overnachtingsmogelijkheden in nabijheid van ’t Genot

Perron 22

Altijd al willen slapen in een bedstee? Hier vind je de luxe van een hotel, met de sfeer van thuis. Zo verwelkomen Anneriet en Peter hen gasten op de website. Logeren aan de route van het Pieterpad met een tussenstop bij 't Genot, op het terras, genietend ven een heerlijke lunch of diner.
bnbperron22vierlingsbeek.nl/

Center parcs Het Heijderbos

Het 5-sterren vakantieparks van keten Center parcs te Heijen, met Jungle Dome, subtropisch zwemparadijs en diverse leuk georganiseerde (kinder)activiteiten, bevind zich aan de andere zijde van de Maas. Gaat u er een dagje op uit, tijdens uw verblijf. Een overtocht met het pondje tussen Bergen en Vierlingsbeek leidt u naar ons dorpje Vierlingsbeek, waar de toerist het nabije museum of zooparc Overloon kan bezoeken. Vergeet u niet om kennis te maken met ons restaurant tijdens uw uitstapje?
www.centerparcs.nl/nl-nl/nederland/fp_HB_vakantiepark-het-heijderbos

Landal de Vers in Overloon

In het bosrijke gebied van Overloon vind je de recreatie voorzieningen van Landal vakantieparken. Daar kun je er samen even lekker tussenuit in een Brabants gezellige vakantie bungalow. Bezoek ons nabijgelegen dorpje Vierlingsbeek tijdens een wandeling of sluit de zuurstofrijke boslucht af met een hapje of drankje in ons restaurant.
www.landal.nl/parken/de-vers

Klein Canada in Afferden

Een gezellige familiecamping, een klein stukje van Canada is te vinden in Limburg. Voor genieters van de natuurrijke omgeving in combinatie met de Brabantse bourondische gezelligheid van onze streek.
www.kleincanada.nl/

Buitenboel Holthees - overnachten in een Finse kota of boerderijkamer

Scandinavisch overnachten en tijdens uw vakantie buiten in de jacuzzi naar de sterren kijken! Dat kan bij Buitenboel in Holthees. Een heerlijk weekend of weekje doorbrengen in de gezellige boerderijkamers of een Finse Kota. Holthees ligt tegen Vierlingsbeek aan. Bijzonder overnachten is hier gegarandeerd.
buitenboelbrabant.com/

 

Pauzeplaats bij ’t Genot

Ja, er zijn diverse mogelijkheden om te genieten in Vierlingsbeek. Bij al deze activiteiten is een gezellige pauzeplaats altijd welkom. We kunnen ons ambachtelijk pannenkoekenrestaurant dan ook van harte aanbevelen. Op zoek naar de lekkerste pannenkoek van Noord- Brabant? Bij ons kun je genieten van een heerlijke, goed belegde pannenkoek. Maar ook diverse andere gerechten vind je op onze uitgebreide ontbijt, - lunch, - of dinerkaart. Denk bijvoorbeeld aan diverse smaakvolle gegrilde sandwiches, of onze overheerlijke rijkgevulde maaltijdsalades. Gecombineerd met een van onze heerlijke wijnen is het op en top genieten op ons groene terras, of in ons sfeervolle restaurant. 

 

“Sometimes you just need a break in a beautiful place”

DEEL DIT BERICHT OP:

Naar het overzicht

Lees alle blogs!

 

 

U vindt ons hier:

Spoorstraat 49, Vierlingsbeek

Route

Volg ons


't Genot neemt u op social media mee in georganiseerde festiviteiten en geserveerde gerechten.

   

openingstijden


maandag gesloten
dinsdag gesloten
woensdag 12.00 tot 21.00uur
donderdag 12.00 tot 21.00uur
vrijdag 12.00 tot 21.00uur
zaterdag 12.00 tot 21.00uur
zondag 12.00 tot 21.00uur

Het restaurant sluit uiterlijk 22.00 uur, vrij. & za. 23.00 uur

juni - juli- augustus - september-oktober
is ook terras 't paviljoen geopend

Nieuwsbrief


Restaurant 't Genot viert het leven. Schrijf u in om nieuws en onze agenda te ontvangen.