Een groot geschenk voor mama, op de dag dat je helemaal los kunt gaan voor haar in het bijzonder, is natuurlijk dat ze hoort hoe lief en onmisbaar ze is! Maar je wil ook niet met lege handen aankomen. Over het algemeen kun je moeders geen beter cadeau geven dan met het hele gezin aan tafel te zitten. Gezellig met z’n allen samen zijn zonder dat ze zelf hoeft te sjouwen met boodschappen, het ontbijt hoeft te verzorgen, of de afwas hoeft te doen. Bij ons Pannenkoekenrestaurant ’t Genot zorgen wij voor een écht goed verwen cadeau voor alle moeders.
Op Moederdag, zondag 12 mei, heten wij u welkom tussen 10.00 en 11.00 uur voor een heerlijk vers ontbijt in ons pannenkoekenrestaurant. Bij dit ontbijt zijn twee koppen koffie of thee en een glas jus d’orange inbegrepen. Daarnaast serveren wij u diverse luxe broodjes, een mini croissant en een zoet broodje met diverse soorten beleg. Natuurlijk mag bij een uitgebreid Moederdagontbijt een gekookt ei, vers fruit en vruchtenyoghurt niet ontbreken.
Tussen 12.30 en 14.30 uur, serveren wij een 3-gangen lunchproeverij voor moeders en haar geliefde tafelgangers. De lunchproeverij vangt aan met de keuze uit een seizoens aspergesoep of bospaddenstoelensoep. Een tweede gang serveert de uit de regio gewonnen verse asperges met gerookte zalm of beenham of een tagliatelle met ossenhaaspuntjes en champignon roomsaus.
Verwennen met chocolade op deze bijzondere dag, is bij uitstek het geschenk voor mama. We sluiten de lunchproeverij dan ook af met het geliefde trio van chocolade.
Bij mooi weer kunt u samen met moeder op ons ruime terras plaatsnemen, zowel in de zon als in de schaduw hebben wij diverse zitplaatsen gecreëerd. Met uitzicht op onze prachtig groene tuin is het extra genieten van een Moederdagontbijt.
“Een moeder is een lichtje in je hart en in je hoofd dat nooit dooft”
Wat biedt de regio Vierlingsbeek u, in het bijzonder 't Genot?
Laatste 5 blogsWeet u al welke bijzondere producten en gerechten wij u serveren?
Laatste 5 blogsWat waren onze maand specials? Bekijk het hier
Laatste 5 blogs