Uit de keuken
Onze chefkok houdt u in deze rubriek wekelijks op de hoogte van de laatste nieuwtjes
Om de week zal onze chef kok hier een blog plaatsen met leuke feitjes, gerechten of evenementen bij 't Genot of in de omgeving
Om de week zal onze chef kok hier een blog plaatsen met leuke feitjes, gerechten of evenementen bij 't Genot of in de omgeving
Iets te vieren? Ben je op zoek naar een mooie en bijzondere locatie voor je bruiloft, bedrijfsfeest, vergadering of verjaardag? Dan ben je bij Pannenkoekenrestaurant ’t Genot in Vierlingsbeek aan het juiste adres. De mogelijkheden bij ’t Genot zijn oneindig. Ook voor een koffietafel of condoleance kun je bij ‘t Genot terecht. Volle Lees meer »
Vanaf 14 September kunt u weer sparen voor gratis pannenkoeken bij Jumbo Walraven in Boxmeer. "Na 6x plakken gaan wij een gratis pannenkoek voor u bakken" Deze actie is ieder jaar weer een groots succes. Klanten van de Jumbo krijgen bij iedere 25 euro aan boodschappen een spaarsticker. Bij 6 spaarstickers heeft u een volle kaart welke bij Pannenkoekenrestaurant 't Genot verzilverd kan worden. Lees meer »
Pluimvee bedrijf Timmermans heeft nooit gewerkt met de gevaarlijke stof FIPRONIL De afgelopen dagen is het nieuws al regelmatig voorbij gekomen dat er diverse pluimvee bedrijven in nederland zijn waar gewerkt is met de gevaarlijke stof Fipronil. Bij Timmermans in Vierlingsbeek is dit zeker niet het geval. Lees meer »
Met vrienden of vriendinnen genieten van een heerlijke "High Beer" Misschien nog niet zo bekend als de high tea en de high wine, de high beer. Net als bij een high tea worden er ook bij een high beer diverse hapjes en bijpassende bieren geserveerd. Door velen wordt de high beer dan ook de high tea voor mannen genoemd. High beer, de high tea voor echte mannen en vrouwen! Lees meer »
De pannenkoek die echt gezond is...!! Vet verbranden door bananenpannenkoek met rood fruit..! Een pannenkoek bestaat uit de volgende standaard ingrediënten: water, bloem, eieren en zout. Het ingrediënt bloem is afkomstig van graan, en graan heeft van nature een slechte invloed op de gezondheid. Graan verstoord namelijk de hormoonbalans en is daardoor niet goed om af te vallen. N Lees meer »
Genieten van een heerlijke lunch in de omgeving van Boxmeer en Venray...!! Met de zomer voor de deur is er bij 't Genot de afgelopen weken/maanden weer hard gewerkt aan een nieuwe lunchkaart. Een nieuw jaar, een nieuw siezoen daar hoordt een nieuwe lunchkaart bij met nieuwe gerechten passend bij de tijd van het jaar. Ook willen we dat 't Genot in Vierlingsbeek blijft vernieuwen. Lees meer »
Wat biedt de regio Vierlingsbeek u, in het bijzonder 't Genot?
Laatste 5 blogsWeet u al welke bijzondere producten en gerechten wij u serveren?
Laatste 5 blogsWat waren onze maand specials? Bekijk het hier
Laatste 5 blogs